3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Osaczona

Tekst
Z serii: Thriller
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zabiła. Taki zarzut usłyszała Miranda Wood, kiedy w jej własnej sypialni znaleziono zakrwawione ciało byłego kochanka Richarda Tremaina. Obok zwłok leżał nóż kuchenny, którym zadano ciosy. Podejrzane jest również to, że ktoś anonimowo wpłaca za nią sporą kaucję. Miranda musi udowodnić swoją niewinność, mimo że wszystko świadczy przeciwko niej. Walcząc o dobre imię, odkrywa krok po kroku mroczną sieć kłamstw, szantażu i korupcji. Ale jest ktoś, kto zrobi wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw. Im bardziej Miranda zbliża się do rozwiązania zagadki, w tym większym jest niebezpieczeństwie. W końcu sama staje się celem mordercy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Tess Gerritsen "Osaczona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Thriller»
Strangers in the Night
Her Cowboy Defender
Tall, Dark and Lethal
-5%
Janina Domagała
25 lutego 2020

Tess Gerritsen to jedna z moich ulubionych pisarek. Lubię powracać do jej pierwszych powieści, widzę jej doskonalenie się na przestrzeni lat w sztuce pisarskiej. 'Osaczona" to piąta książka Gerritsen, wydana w 1993 roku. Przeczytałam ją już 3 razy i niezmiennie mnie zachwyca. Są pewne książki, do których warto wracać. To naprawdę świetny kryminał, trzyma w napięciu i daje dreszczyk emocji. Wciągająca i intrygująca. Polecam bardzo!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę