Dziennik Gołębia - Planer

PDF
0
Recenzje
Wejdź do magicznego świata Sylwia Piątek za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dziennik Gołębia składa się z 52 tygodni pracy nad sobą. Nie bój się, jeśli zabrzmiało to przerażająco – zaplanowałam dla Ciebie same dobre rzeczy. Podzieliłam dziennik na 5 najważniejszych etapów, które są zaznaczone różnymi kolorami: niebieski – przekonania i wartości; żółty – środowisko; pomarańczowy – zachowania; zielony – możliwości i cele; fioletowy - tożsamość. W każdym tygodniu skupisz się na jednej myśli, nad którą będziemy pracować. Robiąc notatki, dowiesz się wielu nowych rzeczy o sobie, a pod koniec tygodnia świadomie przeanalizujesz wydarzenia i wyciągniesz wnioski.


Każdy z 5. etapów trwa 10 tygodni, abyś mogła/mógł na spokojnie przemyśleć dany temat i zbudować silne podstawy Twojego charakteru. Możesz zacząć od etapu, który uznasz za najbardziej pomocny w tym momencie. Da Ci to możliwość świadomego zastanowienia się, gdzie obecnie znajdujesz się w swoim życiu i czego Ci potrzeba. Świadome podejście do siebie i rozwoju jest podstawą do zbudowania lepszego życia.


Słowo od autorki

Wiele osób zmaga się ze swoim życiem i zastanawia nad tym, jaki zrobić następny krok. Czasem nie chodzi nawet o to, aby się rozwijać, ale oto, aby nie utonąć w rzece problemów. W moim życiu też nie było różowo, żyłam z dnia na dzień, swoje wysiłki skupiając na tym, aby przetrwać kolejny dzień. Na pewno wiesz, o czym mowa: codzienność – praca – dom. Przez wiele lat niska samoocena nie pozwalała mi na to, aby rozwinąć skrzydła...

Wszystko zmieniło się w jednym momencie. Szpital. Sala operacyjna. Śmierć kliniczna. Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie ten moment – moment odrodzenia – w którym postanowiłam, że czas na zmiany, dla siebie, dla rodziny.


Czy poradnik Dziennik Gołębia jest dla Ciebie?

Zastanów się, może...


- wydarzyło się w twoim życiu coś, co sprawiło, że chcesz rozpocząć pracę nad sobą

- przeczytałeś mnóstwo książek o rozwoju osobistym, ale brakuje Ci planu i motywacji do działania

- prowadzisz własną firmę, ale utknąłeś i nie wiesz, jak ponownie ruszyć z miejsca

- chcesz znaleźć swoją drogę lub zmienić kierunek swojego życia


Dlaczego warto pracować z Dziennikiem?

Dostaniesz plan, jak krok po kroku i dzień po dniu wprowadzać potrzebne zmiany do twojego życia. Dzięki sprawdzonym narzędziom będziesz mógł pracować nad swoim rozwojem osobistym. Będziesz mógł wybrać obszar życia, nad którym skoncentrujesz się w zależności od twoich potrzeb. Skupimy się na 5 najważniejszych obszarach życia, dzięki czemu zbudujesz silne fundamenty pod dalszy rozwój. Jeśli będziesz potrzebować więcej czasu na któryś z obszarów, zostawiłam dwa tygodnie w dzienniku tylko do twojej dyspozycji!


Weź życie w swoje ręce!

To co znajdziesz w Dzienniku to lata przemyśleń i sprawdzone sposoby na zmianę swojego życia. Czegokolwiek teraz nie robisz i kimkolwiek nie jesteś – wszystko zależy od Ciebie! Zastanów się, co stoi Ci na przeszkodzie, aby otworzyć drzwi do sukcesu i zacząć świadomie żyć?


(https://www.sylwiapiatek.com/)

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 września 2021
  • Rozmiar: 0 str.
  • ISBN: 978-83-957744-0-9
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Sylwia Piątek
Sylwia Piątek "Dziennik Gołębia - Planer" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę