Nasze małe kłamstwa

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach.

Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie?

Życie Marianne jest idealne. Jest żoną przystojnego chirurga, matką trojga wspaniałych dzieci, ma piękny dom w najlepszej dzielnicy. Kobieta nie musi nic robić. Ma tylko opiekować się swoją rodziną. Jej perfekcyjne życie dla innych jest spełnieniem marzeń. Nie zawsze tak było. Czasem trudna przeszłość Marianne daje o sobie znać, ale zawsze wtedy u jej boku jest jej kochający mąż.

Pewnego dnia na idealnym życiu Marianne pojawia się rysa o wdzięcznym imieniu Caroline.

Dotąd Marianne sądziła, że doskonale rozumie swoje małżeństwo, ale prawda ma wiele twarzy.

Im bardziej Marianne interesuje się Caroline, zaczyna sobie zadawać pytanie nie tylko o to, czy powinna być zazdrosna, ale też o to, czy powinna się bać.

Małżeństwo nie ma prostych instrukcji i nie wszystko jest czarne lub białe.

Może ci się nie spodobać to, co zobaczysz.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 kwietnia 2019
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
Sue Watson "Nasze małe kłamstwa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Celina Kostek
16 marca 2020

Kłamstwo w słusznej sprawie czy brak odwagi do stawieni czoła przeciwnościom jakie przynosi nam los? Rodzinna głównej bohaterki, Marianne, to grupa kłamców. Z początku małe, nieszkodliwe manipulacje przeradzają się z czasem w sieć kłamstw, z której trudno się wydostać. Powieść bardzo wciąga, będzie na pewno niemałą gratka dla wielbicieli thrillerów psychologicznych. Napięcie rośnie z każdą stroną aż do nieoczekiwanego zakończenia. Na pewno sięgnę po kolejna książkę tego autora.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę