Mroczna Wieża V: Wilki z CallaTekst

Z serii: Mroczna Wieża #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Do Calla Bryn Sturgis, miasteczka położonego w miejscu zwanym pograniczem, zbliżają się hordy Wilków - tajemniczych, uzbrojonych po zęby stworów w wilczych maskach. Regularnie co dwadzieścia parę lat napadają na mieszkańców okolicznych miejscowości i porywają ich dzieci. Poddane bliżej nieokreślonym, złowrogim rytuałom dzieci wracają później jako pokury, istoty upośledzone umysłowo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-268-0
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Mroczna Wieża V: Wilki z Calla" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Mroczna Wieża»
Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe
Mroczna Wieża V: Wilki z Calla
Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza
-5%

Ta książka zajęła mi najwięcej czasu z całej serii, ale winię tu bardziej nawał pracy i brak czasu, niż za samą książkę :-) Powieść jest jak zwykle fascynująca i bardzo istotna dla połączenia wszystkich światów i wszechświatów otaczających Mroczną Wieżę.

"Wilki z Calla", dalszy ciąg opowieści o Rolandzie i jego Ka-Tet. Opowiada o dotarciu Ka-tet do tytułowego miasteczka i starciu rewolwerowców z tajemniczymi wilkami atakującymi jego mieszkańców. Akcja jest wartka, czyta się szybko i przyjemnie. Fanów całej serii i samego Kinga nie muszę przekonywać :)

A pozostali – koniecznie zacznijcie od poprzednich części – nie zawiedziecie się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę