Wołanie grobu

Audio
Autor:
Z serii: Dr David Hunter #4
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wołanie grobu
Tekst
Wołanie grobu
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Posępne, złowrogie torfowiska niczym sceneria z najlepszych powieści gotyckich oraz poczucie grozy, które towarzyszy czytelnikowi od pierwszej do ostatniej strony książki.

Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy – David Hunter – był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw.

Schwytany wtedy mężczyzna przyznał się do zbrodni. Nie odnaleziono jednak zwłok ofiar, choć podejrzewano, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Po latach koszmar zaczyna się od nowa. Psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości.

Doktor Hunter – pogrążony w osobistej tragedii – znów znajduje się w epicentrum wydarzeń. Zdaje sobie sprawę, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.

Audiobook w interpreatcji Filipa Kosiora

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 maja 2020
  • ISBN: 9788381433037
  • Tłumacz: Robert Sudół
  • Lektor: Filip Kosior
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
"Wołanie grobu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wołanie grobu
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Dr David Hunter»
Zapach śmierci
Wołanie grobu
Chemia śmierci
-5%
Wanda Rawska
22 października 2020

Simon Beckett po raz kolejny dostarczył mi niesamowitych wrażeń i pokazał klasę! Rewelacyjny, trzymający od pierwszych stron w napięciu thriller. «Wołanie grobu» to czwarta już część przygód lekarza i antropologa sądowego Davida Huntera. Cofamy się o 8 lat by dokładnie przyjrzeć się uczuciu straty jakie towarzyszy głównemu bohaterowi w 'teraźniejszej" linii narracyjnej. Uważam, że to świetny zabieg literacki i bardzo lubię gdy autorzy go stosują. Zaczynają dziać się pewne niewyjaśnione zdarzenia, a Hunter będzie musiał się zmierzyć również z własnym demonami z przeszłości. Gorąco polecam całą serię. Świetna!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę