Niezwykła gospodyni lorda Gabriela

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Sarah Mallory za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nancy od lat podaje się za wdowę, ukrywa arystokratyczne pochodzenie i zarabia na życie jako kucharka. Gdy podczas podróży znajduje w lesie nieprzytomnego mężczyznę, od razu otacza go opieką. Odwozi pobitego Gabriela do jego posiadłości i natychmiast zaczyna zarządzać całym gospodarstwem. Gabriel jest nią zafascynowany i bezgranicznie jej ufa. Nie tylko wyznaje, że pracuje dla rządu, ale też prosi ją o pomoc. Nancy ma zdobyć dowody zdrady… własnego ojca. Układają sprytny plan, który z powodzeniem realizują. Rozumieją się bez słów, lecz gdy Gabriel prosi Nancy o rękę, ona odmawia. Będzie musiał ją przekonać, że przeszłość to zamknięty rozdział, liczy się tylko tu i teraz.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 stycznia 2021
Sarah Mallory "Niezwykła gospodyni lorda Gabriela" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Saved from Disgrace»
Beauty And The Brooding Lord
The Highborn Housekeeper
Niezwykła gospodyni lorda Gabriela
-5%
Agata Moleska
16 marca

Bardzo fajna, wciągająca historia do przeczytania w jeden wieczór! Fajni bohaterowie, ciekawa fabuła, pozytywne zakończenie. To wszystko sprawiło, że czytało mi się ten romans niezwykle przyjemnie. Bardzo polecam go fanom tego typu literatury! :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę