Kłopoty z panną Grensham

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Alex Arrandale najbardziej w życiu ceni sztukę i dobrą zabawę. Jako niezależny finansowo młodszy syn earla nigdy nie musiał sprawować żadnych obowiązków ani też liczyć się z niczyim zdaniem. Wszystko zmienia się, kiedy nagle umiera jego starszy brat i Alex dziedziczy tytuł wraz z odpowiedzialnością za całą rodzinę i jej majątek. Alex dowiaduje się, że w rodzinnym pałacu Chantreys mieszkają dwie bratanice i ich guwernantka i postanawia się ich pozbyć. Chce, aby cała rezydencja służyła mu jako miejsce nieskrępowanej zabawy.  Okazuje się jednak, że guwernantka dziewczynek, panna Diana Grensham, ani myśli wykonać polecenie nowego earla. Rozpoczyna się pojedynek charakterów…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Sarah Mallory "Kłopoty z panną Grensham" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marianna Chojnacka
02 października 2020

Ekscytująca opowieść o rodzinnych potyczkach i zderzeniu dwóch silnych charakterów. Nie spodziewałam się, że ta książka tak mnie wciągnie, bardzo przyjemnie się czytało tylko niestety strasznie krótko! Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę