Rób swojeTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak być tym, kim jesteś, i korzystać z tego, co masz, aby dostać to, czego chcesz

Ta książka jest o akceptacji siebie, o konieczności uświadomienia sobie mocnych i słabych stron, poczucia się bardziej pewnym siebie, a jednocześnie poświęcenia trochę mniej uwagi martwieniu się tym, co pomyślą inni.

Pokazuje jak powiedzieć "nie", postawić granice i powiedzieć "stop" marnowaniu czasu, energii i pieniędzy na rzeczy, które nie przynoszą ci radości.

Sarah Knight pokazuje, że życie staje się coraz lepsze, gdy przestajesz się przejmować tym, co myślą inni i zaczynasz robić to, co ty naprawdę chcesz zrobić; jak być sobą i wykorzystywać to, co masz, do dostania tego, czego pragniesz; kiedy można być samolubnym i dlaczego nie ma sensu dążenie do doskonałości oraz bycie "trudnym" dla siebie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
  • ISBN: 978-83-287-1168-6
  • Tłumacz: Anna Czajkowska
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Sarah Knight "Rób swoje" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Joanna Aksamit
03 lutego 2020

"Rób swoje" to książka dla osób, które usilnie starają się spełniać nie swoje, a cudze oczekiwania wszelkim kosztem. To doskonały poradnik dla osób, które nie czują się pewnie, boją się podejmować samodzielnie decyzje, żyć według własnego uznania i przejmują się opinią innych. To również swojego rodzaju antyporadnik, o tym jak nie postępować, jak obronić się przed narzucaniem nam woli innych osób i jak być asertywnym i mówić głośno co się myśli. Nie bójmy się zaryzykować, nie martwmy się co powiedzą inni, nie układajmy własnego życia według cudzych marzeń i oczekiwań! Sarah Knight napisała bardzo interesującą i pouczającą książkę, dzięki której rozumiałam wiele zjawisk związanych z wywieraniem presji na bycie takimi jakimi widzi nas społeczeństwo. Ja znalazłam w tej książce wiele cennych rad i wskazówek. Uczę się walczyć z myślą 'co powiedzą inni?'. Jeśli masz podobny problem to radzę nie zwlekać i kupić poradnik Knight jak najszybciej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę