3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Weekend wśród arystokracji

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Chociaż Alanna krótko zna Gerarda, przyjmuje zaproszenie na rodzinną uroczystość w posiadłości Withestone. Ma nadzieję oderwać się od problemów w pracy i trochę odpocząć. Szybko się jednak orientuje, że weekend w gronie rodziny, w której aż iskrzy od konfliktów, nie upłynie sielsko. Lecz nie to okazuje się najgorsze. Jednym z gości na przyjęciu jest Zandor, z którym rok temu spędziła niezapomnianą noc…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 grudnia 2019
Sara Craven "Weekend wśród arystokracji" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Elżbieta Kukowska
06 kwietnia 2020

Ten weekend miał być dla Alanny wypoczynkiem z nowo poznanym przystojnym Gerardem. Dziewczyna nie spodziewała się jednak, że mężczyzna nie należy do świata, do którego przywykła, a jego rodzina to wysoko postawieni ludzie. W towarzystwie, w którym przyjdzie jej spędzić te dni panują pewne zasady, ale i konflikty i ukryte interesy. Zamiast relaksu czeka ją prawdziwe, kurtuazyjne pole minowe… Ciekawa pozycja, przeczytałam bardzo szybko. Bohaterka da się lubić, a przebieg akcji toczy się (jak na romans) dosyć nieprzewidywalnie. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę