Wiele hałasu o ciebie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Samantha Young, autorka uwielbianej przez czytelniczki serii Hart’s Boardwalk, w chwytającej za serce komedii romantycznej dziejącej się w urokliwym nadmorskim miasteczku w Anglii!

Eve ma trzydzieści trzy lata i jest redaktorką w wydawnictwie w Chicago. A właściwie była, bo właśnie złożyła wypowiedzenie po tym, jak ominął ją długo oczekiwany awans. Jakby tego było mało – facet, z którym się spotykała, wystawił ją do wiatru.

A teraz, ledwie kilka dni później, prowadzi lokalną księgarnię w angielskim Alnster. Cztery tygodnie – właśnie tyle mają trwać jej wakacje połączone z pracą. Tylko Eve wie, jak bardzo potrzebna jej odmiana.

Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wręcz bardzo, bardzo NIEzgodnie. Eve zakochuje się w pięknym nadmorskim miasteczku i jego życzliwych mieszkańcach. Zwłaszcza w jednym – charyzmatycznym i zabójczo przystojnym farmerze imieniem Roane.

Tyle że przecież obiecała sobie: żadnych mężczyzn!

Tylko co zrobić, gdy serce wie lepiej?

Ta opowieść to miód na serce. I powód do płaczu ze śmiechu!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2021
  • ISBN: 9788380539594
  • Tłumacz: Marta Komorowska
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Samantha Young "Wiele hałasu o ciebie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Moomy Bookstagram
04 sierpnia

„WIELE HAŁASU O CIEBIE”


Samantha Young Wydawnictwo Słowne


Uwielbiacie komedie romantyczne? Jeżeli odpowiedzieliście, że tak to serdecznie zapraszam do przeczytania najnowszej powieści Samanthy Young „Wiele hałasu o ciebie”. Pośmiejecie się do łez, popłaczecie i odczujecie wiele innych emocji.

Nasza główna bohaterka Eve ma trzydzieści trzy lata i nieudane życie w Chicago. Miała dostać awans w pracy. Niestety nie wyszło. Jej życie prywatne to istna tragedia. Oprócz rodziny i przyjaciółki nic ją nie trzyma w tym mieście. Odpowiedziała na pewne ogłoszenie. Będzie odpoczywała i pracowała przez miesiąc w pewnej księgarni w malowniczym nadmorskim miasteczku Alnster w Wielkiej Brytanii. Może tutaj odnajdzie prawdziwą siebie. Czasami trzeba wyjechać, żeby poznać co chce się w życiu robić.

Miasteczko Alnster jest bardzo piękne i ma niesamowitych mieszkańców. Przez przypadek poznaje farmera Roanea. Ratuje życie jego psu. Od tego momentu wszyscy pokochali Eve. No może prawie wszyscy. Przyjaźń między tym dwojgiem kwitnie. Czy przez 4 tygodnie można odmienić swoje życie? Poczytajcie, jak to rozwiązała Samantha Young. Co zrobi nasza bohaterka? Jakie podejmie decyzje? Kim jest farmer Roane – tego to musicie dowiedzieć się sami.


Powieść „Wiele hałasu o ciebie” wciągnęła mnie od samego początku. Autorka potrafi oczarować swoich czytelników. Czytałam i nie chciałam przestać. Kibicowałam Eve w odnalezieniu jej miejsca na ziemi. Czy to jej się udało? Czy porzuciła stare życie dla nowego życia? Czy wróciła na „stare śmiecie”? Przekonajcie się o tym sami czytając „Wiele hałasu o ciebie”. Uwielbiam takie historie. Jest radość, śmiech i jest również kłamstwo, żal i łzy. Zabawne historie i przerażające historie. Poczytajcie o dramacie pewnej dziewczyny i jej psychicznej ciotce. Czy dla pieniędzy można zrobić wszystko?

Eve to taki promyczek szczęścia. Zwłaszcza dla mieszkańców miasteczka Alnster.

Powieść polecam zarówno dla młodzieży jaki i dla dorosłych. Poczytajcie, jak rodzi się miłość i jak kłamstwo, zatajenie prawdy potrafi wszystko zepsuć.


Czy poranione osoby dostrzegą prawdziwą miłość? Czy kłamstwa mogą zaważyć na związku?

Zachęcam do przeczytania „Wielu hałasu o ciebie”.


Cudowne krajobrazy, niesamowite miasteczko oraz jego mieszkańcy sprawiają, że nie można przejść obojętnie wobec tej powieści.

Jeżeli znacie poprzednie książki Samanthy Young to „Wiele hałasu o ciebie” was nie zawiedzie. Jeżeli nie znacie tej autorki, to po przeczytaniu tej książki ją pokochacie.


Wielkie brawa dla Samanthy Young za to wspaniałe dzieło.


#wielehałasuociebie #samanthayoung #wydawnictwosłowne #mommy_and_books

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę