W poświacie księżyca

Tekst
Z serii: On Dublin Street #6
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Logan spędził dwa lata w więzieniu, płacąc za błąd popełniony w przeszłości (pobił człowieka, który próbował zgwałcić jego siostrę). Teraz jest gotów zacząć nowe życie. Ma wspaniałe mieszkanie, dobrą pracę i wiele kobiet, które pozwalają mu zapomnieć o przykrych wspomnieniach. Lecz tylko jedna tak naprawdę rozpala jego zmysły do czerwoności – sąsiadka Grace.

Grace uciekła od swojej toksycznej rodziny, przeprowadziła się do Edynburga. Odzyskuje spokój po trudnych doświadczeniach i cieszy się życiem na własny rachunek. Sielankę zakłóca jednak natrętny sąsiad, który irytuje Grace głośnym zachowaniem i złośliwościami. Początkowo Grace nie chce mieć z Loganem nic wspólnego, ale niespodziewanie łamacz serc okazuje się mężczyzną, którego szukała.

Gdy Grace zaczyna poddawać się urokowi przystojnego sąsiada, jej mroczna przeszłość powraca jak bumerang i zagraża wszystkiemu, co udało im się wspólnie zbudować. Czy mimo przeciwności losu ta znajomość skończy się happy endem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788380539389
  • Tłumacz: Ewa Ciszkowska
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Samantha Young "W poświacie księżyca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«On Dublin Street»
Zapomnieć o przeszłości
Cofnąć czas
W poświacie księżyca
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę