Charlie przemienia się w T-RexaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Charlie McGuffin znowu ma problem… Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę, a jeszcze trudniej – jak wrócić do ludzkiej postaci. Czy wreszcie zapanuje nad swoją mocą specjalną, czy już na zawsze utkwi w ciele gołębia…?

Druga, wywołująca konwulsyjne wybuchy śmiechu przygoda Charliego McGuffina idealnie nadaje się dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • ISBN: 9788380088818
  • Tłumacz: Maciej Potulny
  • Wydawca: Media Rodzina
  • Spis treści
Sam Copeland "Charlie przemienia się w T-Rexa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Judyta Drozd
13 listopada 2020

Dawno tak się nie ubawiłam czytając książkę z synem. Oczywiście autor wyrolował wszystkich czytelników tytułem, ale wybaczam mu bez cienia wątpliwości! Z Charlim i jego szaloną ekipą nie sposób się nudzić, ciągłe tarapaty i przygody zapewnią wam porządna dawkę humoru. Są też subtelne wątki poważniejsze, aby nie przyzwyczajać dzieciaków, że samą sielanką człowiek żyje. Jest to już druga książka z tej serii, po która sięgnęliśmy. Doskonała zabawa dla dużych i małych. Polecam gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę