Ruchomy cel

Tekst
Z serii: Lew Archer #1
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pierwsza część serii Rossa Macdonalda, uchodzącej za swoistą klasykę amerykańskiego kryminału. Główny bohater, detektyw Lew Archer, prowadzi skomplikowane śledztwa, rozwiązując kolejne makabryczne intrygi i wdając się przy tym w niejedną niebezpieczną potyczkę z przestępcami.

Pod błękitnym niebem Kalifornii żyje się jak w raju. Piękna pogoda, piękni ludzie, zachody słońca nad oceanem… A jednak, luksusowe wille w Los Angeles kryją w swoich murach mnóstwo brudnych tajemnic.

Detektyw Lew Archer angażuje się w sprawę porwanego milionera. Życie starszego, żonatego bogacza wydaje się poukładane i spokojne, jednak z czasem okazuje się, że to tylko pozory. Wraz z rozwojem śledztwa, Archer odsłania kolejne mroczne sekrety zaginionego mężczyzny, jego podejrzane relacje z kobietami, a nawet kontakty z sektą.

Z czasem przestaje być jasne, komu grozi większe niebezpieczeństwo – temu, który zaginął, czy tym, którzy usiłują go odnaleźć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 sierpnia 2021
  • ISBN: 9788726279443
  • Tłumacz: Zofia Zinserling
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Ross Macdonald "Ruchomy cel" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Lew Archer»
Ruchomy cel
Potępieni
Chłód
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę