3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Przeznaczenie błazna

Tekst
Z serii: Złotoskóry #3
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Robin Hobb, uznana autorka epickiej odmiany fantasy, stworzyła w swoich heroicznych trylogiach «Skrytobójca» i «Żywostatki» barwne, wielowymiarowe światy. Teraz stawia ostatni krok w zapierającej dech w piersi trylogii «Złotoskóry», w której opowieść o Bastardzie Rycerskim Przezornym dobiega epickiego końca.

Pełne przygód i niezapomnianych postaci «Przeznaczenie Błazna» stanie się klasykiem gatunku. Skrytobójca, szpieg i mistrz Mocy Bastard Rycerski Przezorny, obecnie znany tylko jako żołnierz Tom Borsuczowłosy, na dobre osiadł na królewskim dworze w Koziej Twierdzy. Tylko nieliczni znają jego pełną tajemnic przeszłość oraz wiedzą o ofiarach, jakie musiał ponieść, by przeżyć. Jeszcze mniej osób zdaje sobie sprawę, że Bastard włada magią Mocy. Wyruszywszy na wyprawę z księciem Sumiennym, Cierniem i ograniczonym, lecz wielce utalentowanym w Mocy Młotkiem, Bastard Rycerski stara się pomóc księciu wypełnić misję.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Robin Hobb "Przeznaczenie błazna" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Złotoskóry»
Misja błazna
Złocisty Błazen
Przeznaczenie błazna
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę