Pandemia

Tekst
Z serii: Thriller
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pandemia
Pandemia
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,80  59,84 
Pandemia
Audio
Pandemia
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,90 
Szczegóły
Pandemia
Tekst
Pandemia
E-book
32 
Szczegóły
Opis książki

Mistrz thrillera medycznego powraca!

Przenieś się w świat najnowszych odkryć genetyki, które dają człowiekowi możliwości, o jakich dotychczas nie mógł nawet marzyć.

Młoda kobieta traci przytomność w nowojorskim metrze i umiera w karetce wiozącej ją do szpitala. Istnieje podejrzenie, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa.

Podczas sekcji zwłok Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała przeszczepione serce, którego DNA, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, jest identyczne z jej własnym. Kiedy umierają kolejne dwie osoby, Jack podejmuje wyścig z czasem. Musi odkryć przyczynę zgonu, zanim śmiercionośny wirus zacznie zbierać swoje żniwo... Nie przypuszcza, że śledztwo zaprowadzi go tam, gdzie stawką będzie jego życie...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 450 str. 1 ilustracja
  • ISBN: 9788380626805
  • Tłumacz: Maciej Szymański
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Robin Cook "Pandemia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pandemia
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,90 
Książka należy do serii
«Thriller»
Bezwład
Noc
Nic bez ryzyka
-5%
Książka należy do serii
«Laurie Montgomery/Jack Stapleton»
Pandemia
Niebezpieczna gra
Geneza
-5%
Mariola Mlynarska
13 sierpnia 2020

Rewelacyjny thriller medyczny, Robin Cook jak zawsze w świetnej formie. Czyta się fantastycznie, nie mogłam oderwać się od książki. Świetna kreacja głównego bohatera, który aby uciec od problemów prywatnych pogrąża się w wirze pracy, jaką jest.. medycyna sądowa. Pewnego dnia na jego stół trafiają zwłoki nagle zmarłej, młodej kobiety. Podczas sekcji ciała natrafia na trop, który zaszokuje go i skłoni do dalszych badań na ta sprawą… Początkowo akcja powieści toczy się wolno jednak tempo zwiększa się z każda stroną od momentu odkrycia patologa. Niezwykle intrygująca opowieść, na pewno wrócę jeszcze do tego autora. Polecam serdecznie wszystkim miłośnikom thrillerów medycznych, nie zawiedziecie się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę