Geneza

Tekst
Z serii: Thriller
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Geneza
Geneza
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 77,80  62,24 
Audio
Geneza
Audiobook
Czyta Baśka Liberek
37,90  27,67 
Szczegóły
Opis książki

MISTRZ THRILLERA MEDYCZNEGO POWRACA.

Kiedy na stół sekcyjny w nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej trafia ciało dwudziestoośmioletniej kobiety, Kery Jacobsen, wiele wskazuje na to, że doszło do przedawkowania narkotyków. Podczas sekcji okazuje się, że kobieta była w ciąży. Nikt nie wie, kto był ojcem dziecka. Czyżby jego tożsamość była kluczem do wyjaśnienia zagadki ostatnich chwil jej życia?

Aria Nichols, rezydentka prowadząca sprawę, postanawia wykorzystać kontrowersyjną metodę badawczą opartą na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, by dotrzeć do tajemniczego ojca. Ktoś jednak robi wszystko, by zagadka śmierci Kery nigdy nie została wyjaśniona. Każdy, kto zbliży się do prawdy, może stać się kolejnym celem zabójcy…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381887717
  • Tłumacz: Maciej Szymański
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Robin Cook "Geneza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Geneza
Audiobook
Czyta Baśka Liberek
37,90  27,67 
Książka należy do serii
«Thriller»
Geneza
Bezwład
Noc
-5%
Książka należy do serii
«Laurie Montgomery/Jack Stapleton»
Pandemia
Niebezpieczna gra
Geneza
-5%
Dominika Ignasiak
29 listopada 2020

Kryminał medyczny najwyższej klasy! Fabuła książki rozgrywa się w nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej. Na stół sekcyjny trafia ciało dwudziestoośmioletniej Kery Jacobsen. Jak się okazuje denatka była w ciąży, a do śmierci doszło w wyniku przedawkowania narkotyków. Kluczowa jest tutaj tożsamość ojca dziecka. Aria Nichols za zezwoleniem Laurie Montgomery, zrobi wszystko, by poznać odpowiedzi dotyczące okoliczności śmierci dziewczyny, nie wierzy w przedawkowanie fentanylu. «Geneza» to świetnie napisany thriller medyczny, który od pierwszych jego stron wciąga i wywołuje gęsią skórkę. Autor konstruuje wciągającą fabułę, pełną interesujących bohaterów i zaskakujących zwrotów akcji. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę