Smok odrodzonyTekst

Z serii: Koło czasu #3
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

PORÓWNYWANY DO WŁADCY PIERŚCIENI MONUMENTALNY CYKL FANTASY, KTÓRY POKOCHAŁO PONAD 40 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu.

Tylko on jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma też w swoim otoczeniu nikogo, kto mógłby go tego nauczyć, gdyż żaden mężczyzna nie potrafi robić tego od trzech tysięcy lat. Rand al'Thor rozumie tylko tyle, że musi stanąć twarzą w twarz z Czarnym… Ale jak?

„Robert Jordan przedstawia tak wspaniałą wizję światła i ciemności, a jednocześnie pisze z tak świeżym poczuciem magiczności, że natychmiast budzi skojarzenia z dziełem J.R.R. Tolkiena. Jego styl jednak jest bez wątpliwości oryginalny”.

"Pittsburg Press"

KOŁO CZASU TOM 3

Na podstawie cyklu serwis Amazon we współpracy z Sony Pictures Television przygotowuje wysokobudżetowy serial.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381169561
  • Tłumacz: Katarzyna Karłowska
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Robert Jordan "Smok odrodzony" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Koło czasu»
Ognie niebios
Gilotyna marzeń
Pamięć Światłości
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę