Moje życie jest mojeTekst

Opowieści o wolności i pożądaniu
Z serii: Poza serią
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Moje życie jest moje
Moje życie jest moje
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,80  50,24 
Moje życie jest moje
Audio
Moje życie jest moje
Audiobook
Czyta Andrzej Chudy
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu, przez kina porno i kluby go-go, po zmysłowe rytuały shibari. „Moje życie jest moje” to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna, intymna i szczera, wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu, który pochłania, zawłaszcza, a czasem niszczy. Historia o tym, kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują, jak w odważnym seksie objawia się to, co najbardziej ludzkie: namiętność, egocentryzm, zachłanność, a także żarliwa, niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie, w których opowiadający mówi: „Moje życie jest moje”. Albo: „Mój seks to ja”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 czerwca 2020
  • Rozmiar: 240 str. 4 ilustracje
Remigiusz Ryziński "Moje życie jest moje" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Moje życie jest moje
Audiobook
Czyta Andrzej Chudy
34,90 
Hanna Mostowska
14 września 2020

Remigiusz Ryziński stworzył niezwykle intymny, piękny reportaż, który otwiera furtki do seksualnego świata bohaterów jego treści. Osoby, które postanowiły wyzwolić się z dotychczasowych ryzów i czerpać z seksu więcej niż do tej pory. Chcą przekraczać granice i czerpać z życia całymi garściami. Uczestnicy reportażu są przedstawicielami różnych płci, poglądów, orientacji i preferencji seksualnych, co czyni tę pozycję tak różnorodną i piękną. Niezwykła otwartość i bezstronność autora wprawiły mnie w zachwyt. Nie jest to częste zjawisko w naszym kraju. Taka lektura jak «Moje życie jest moje» to niezwykle potrzebna i ważna pozycja. Polecam i zachęcam do przeczytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę