3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zaginięcie

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Szybciej. Mocniej. Bardziej zdecydowanie. Brawurowy powrót Chyłki i Zordona.


Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje.


Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się wszystko, co niemożliwe, to, co pozostanie, musi być prawdą…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Remigiusz Mróz "Zaginięcie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Julian Zawislak
27 listopada 2019

Książka była interesująca od pierwszych stron, a także pierwszej części cyklu. Niespodziewane zwroty akcji, doskonała dynamika, a do samego końca nie wiadomo, co się naprawdę wydarzyło. Możesz zgadnąć ile chcesz, ale zakończenie będzie nadal nieprzewidywalne. To nie tylko moja opinia – czytała z matką, zgadza się ze mną i trudno jej zadowolić detektywów. Autor pracuje również nad drobnymi postaciami i ich historiami bardzo szczegółowo, co jest dla niego dużym plusem!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę