3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Większość bezwzględna

Tekst
Z serii: W kręgach władzy #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tom II serii „W kręgach władzy”

W kręgach władzy trwa kryzys. Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu. Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre.

Sytuację pogarsza fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w Polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o możliwym zamachu. Prezydent Daria Seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości – doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej. W dodatku ktoś z otoczenia głowy państwa zaczyna sabotować prezydenturę Seydy…

Kiedy Polska staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. Zdaje się kierować słowami Winstona Churchilla, który radził: „nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 420 str. 3 ilustracje
Remigiusz Mróz "Większość bezwzględna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
WłodzimierZ
14 listopada 2019

Uważam, że kontynuacja naprawdę dorównuje, o ile nie przewyższa poziomem, poprzedniej części. Jestem zagorzałą fanką Mroza, jego fikcja polityczna jest pełna intryg, zwrotów akcji i zawiłości. Niedługo zaczynam tom trzeci.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę