Parabellum 2. Horyzont zdarzeńTekst

Z serii: Parabellum #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Drugi tom kultowej sagi historycznej Remigiusza Mroza!

Historia o wielkiej miłości, niespodziewanych sojuszach i fali okrucieństw, która zalała Europę.


Staszek i Maria poszukują bezpiecznej przystani na Zachodzie, podczas gdy Bronek stara się przebić na Kresy do ukochanej Anieli. Podróże braci przez tereny ogarnięte wojną wystawią na próbę ich odwagę i oddanie, a zakończą się

w sposób, którego żaden z nich się nie spodziewa.

Christian Leitner tymczasem rusza w pościg za dwójką zbiegów z Rawicza, chcąc za wszelką cenę ująć tych, którzy splamili jego honor…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 sierpnia 2019
Remigiusz Mróz "Parabellum 2. Horyzont zdarzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Parabellum»
Parabellum 3. Głębia osobliwości
Parabellum 1. Prędkość ucieczki
Parabellum 2. Horyzont zdarzeń
-5%

Bardzo dobra książka !

Nie mogłam znieść zachowania Staszka w pierwszej części. Taka mameja. MARIA miała więcej odwagi od niego. Za to w drugiej części poznajemy jego inna stronę, jego przemianę w silnego psychicznie i fizycznie faceta.

Mozna przeczytać więcej makabrycznych opisow niż w pierwszej części.

Miałem to niesamowite szczęście, że po przeczytaniu pierwszego tomu mogłem zacząć czytać drugi, jak zawsze z zapartym tchem, nie musiałem w niecierpliwości czekać na kolejną część. Uwielbiam książki Mroza, a zwłaszcza tę serię.

W drugiej części, tak jak w pierwszej mamy cały wachlarz przygód naszych rodaków. Ta część jest równie dobra i obfitująca w czytelnicze emocje jak poprzednia. Styl pisania autora nigdy nie nudzi a warta akcja wyzwala wiele emocji. Dosłownie nie możesz się oderwać. Autor trzyma czytelnika w napięciu, stopuje akcje w kulminacyjnym momencie co potęguje napięcie. Polecam niezależnie od wieku czy zainteresowań. Tę książkę na pewno polubi wielu czytelników.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę