Nieodnaleziona

Tekst
Z serii: Damian Werner #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Nieodnaleziona
Nieodnaleziona
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Nieodnaleziona
Audio
Nieodnaleziona
Audiobook
Czyta Agnieszka Dygant
39,90  29,13 
Szczegóły
Opis książki

„Cały świat czytał Stiega Larssona, potem Jo Nesbo, a teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza”. Tess Gerritsen

Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia.

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?

Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 330 str. 2 ilustracje
Remigiusz Mróz "Nieodnaleziona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Nieodnaleziona
Audiobook
Czyta Agnieszka Dygant
39,90  29,13 
Bazyli Opal
27 listopada 2019

Od pierwszej książki zdałem sobie sprawę, że ta seria będzie moją ulubioną. Historia głównego bohatera Damiana – tego, który rozwiąże zbrodnie – raczej nie pozostawi nikogo obojętnym. Jego narzeczona została pobita, zgwałcona, a potem zniknęła. Potem życie Damiana całkowicie się zmieniło. Wygląda na to, że już w nic nie wierzy i nie ma powodu, by żył. Ale próba znalezienia innej zaginionej osoby daje mu siłę. Ale potem sam staje się podejrzanym. Nieoczekiwane zwroty akcji cały czas mylą i zmuszają do budowania coraz to nowych teorii. Finał, jak zawsze, jest nieprzewidywalny.

Tami Qźmicz
27 września 2019

Fantastyczna w swym okrutnym temacie, poruszony ważny temat choć nie spodziewałam się, że on jest przewodnim… Dzięki panie Mróz, oby tak dalej....

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę