3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kontratyp. Joanna Chyłka. Tom 8

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #8
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
Kontratyp, Remigiusz Mróz
Opis książki

W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.

Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana. Polscy śledczy przewożą ją do kraju, gdzie ma odpowiadać za zabójstwo – okazuje się bowiem, że aby przeżyć w górach, doprowadziła do śmierci swoich towarzyszy.

Co wydarzyło się w drodze na Annapurnę? I skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? Oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, że to on niegdyś zaatakował ją kwasem…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 420 str. 2 ilustracje
Remigiusz Mróz "Kontratyp. Joanna Chyłka. Tom 8" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jakub Lesnik
27 listopada 2019

Tym razem wyglądało to naprawdę beznadziejnie. Joanna musiała szukać dowodów już w Nepalu, aby udowodnić niewinność swojego klienta. Samotność bohaterki w górach jest opisana przez autora szczególnie przenikliwie, bezpośrednio odczuwasz tę beznadziejność i niepokój. Kilka emocji! I takie nieoczekiwane zakończenie!

sylwiagolaszewska
28 lipca 2019

Mocno trzymająca w napieciu. Wartka i szybko rozwijająca sie akcja. Zabawne dialogi. Super gorąco polecam. Nie mozna sie od niej oderwać jak juz znacznie sie ja czytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę