3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ekstradycja

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #11
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
Remigiusz Mróz powrócił!
Opis książki

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby. Motywu nigdy nie ustalono, nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym.

Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 marca 2020
Remigiusz Mróz "Ekstradycja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Irena Tomko
18 grudnia 2020

Zakończenie «Wyroku» z całą pewnością zaskoczyło niejednego czytelnika serii. «Ekstradycja» to już jedenasty tom serii z Chyłką, a autor nie zwalnia tempa. Relacja Chyłki z Zordonem nareszcie jest taka, jaka powinna. Świetna fabuła i oryginalni bohaterowie napędzają akcję. Ekstradycja to istna przejażdżka rollercoasterem, która trwa przez całą książkę, aby na koniec nas przyprawić o zawrót głowy. Tutaj nie można się nudzić, a deszczyk emocji towarzyszy czytelnikowi po ostatnią stronę. Remigiusz Mróz po raz kolejny udowodnił mi, że jak mało kto potrafi on utrzymać zainteresowanie czytelnika. Zdecydowanie polecam, rewelacyjna książka.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę