Behawiorysta

Tekst
Z serii: Gerard Edling #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony!” Tess Gerritsen

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie.

Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było…

Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 420 str. 55 ilustracji
Remigiusz Mróz "Behawiorysta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Fortunat Sultan
27 listopada 2019

Nowa seria, nowy bohater. Fabuła nie jest podobna do tego, co zwykle pisze Mróz, ale tym bardziej interesująca była jej lektura. Doskonały thriller okazał się bardzo łatwy do odczytania. Główny bohater naprawdę się podobał. Wydaje się to takie tajemnicze, myślę, że z jego strony czeka nas jeszcze wiele niespodzianek.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę