Trudna miłość. Mama i jaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Trudna miłość. Mama i ja
Trudna miłość. Mama i ja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,98  59,98 
Trudna miłość. Mama i ja
Audio
Trudna miłość. Mama i ja
Audiobook
Czyta Joanna Jeżewska
39,99 
Szczegóły
Opis książki

Wzruszająca opowieść Reginy Brett o miłości do swojej mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Przejmujące wspomnienia pisarki z dzieciństwa, ale i z dorosłości, kiedy podjęła próbę prawdziwego poznania i pokochania chorej na alzheimera matki.

W mocnych, a zarazem uzdrawiających słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko. Sięga zarówno do pięknych, jak i trudnych chwil, kreśląc niezapomnianą historię bólu, przebaczenia, a wreszcie – wszechogarniającej miłości.

Swoją książkę dedykuje wszystkim czytelnikom, zwracając się do nich z przesłaniem, aby zawsze starali się kochać tkwiące w nich dziecko.

To ja mam być dla siebie dobrą mamą. To ja mam kochać siebie bezwarunkowo, zarówno zranioną, jak i szczęśliwą czy poszukującą swojej drogi. Nie muszę niczego w sobie zmieniać. Wystarczy, że pokocham siebie taką, jaką jestem. Mocniej, niż kochała mnie mama.

Regina Brett

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 listopada 2020
  • ISBN: 9788366575585
  • Tłumacz: Olga Siara
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Regina Brett "Trudna miłość. Mama i ja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Trudna miłość. Mama i ja
Audiobook
Czyta Joanna Jeżewska
39,99 
Olga Hodor
18 stycznia

Dziecko pozbawione matczynej miłości, staje się uczuciową sierotą oraz niedowartościowanym, pominiętym, pełnym kompleksów dzieckiem. Co za tym idzie, w dorosłym życiu okazuje się człowiekiem upośledzonym emocjonalnie, niepotrafiącym pokochać, krzywdzącym siebie i innych w sposób fizyczny i psychiczny. Książka «Trudna miłość, mama i ja» to przejmujące wspomnienia pisarki z dzieciństwa i dorosłości, kiedy podejmuje próbę prawdziwego poznania i pokochania chorej marki. Wzruszająca historia skrzywdzonej kobiety, która pomimo tych spotkanych trudności, stała się kobietą pełną miłość, wiary i współczucia.Bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę