3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bad Boys Girl 4

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tessa O’Connel, dziewczyna o silnym temperamencie, który pozwala jej pokonać wszelkie przeciwności losu, postanawia, że podczas pierwszego roku w college’u da z siebie wszystko. A to oznacza, że musi nauczyć się żyć sama w Nowym Jorku, wykazać się w nowej pracy oraz poradzić sobie z tęsknotą za chłopakiem. Dzięki niewzruszonej miłości Cole’a jest gotowa podbić świat i zawalczyć o szczęśliwe życie z ukochanym, którego zamierza poślubić. Niepewności i lęki niszczące kiedyś ich relację, zmieniły się w uczucie tak silne, że nie złamie go nawet związek na odległość. Po pięciu cudownych, wspólnie spędzonych latach nie wyobrażają sobie, że coś mogłoby im przeszkodzić. Ale czy na pewno?


Tessa i Cole, każde w innym mieście, muszą odnaleźć własne drogi w zmieniającej się rzeczywistości. Z pomocą starych przyjaciół, zwariowanej Nany, przyrodnich braci i złośliwych współpracowników, przygotowują się na wspólne wkroczenie w dorosłość.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
"Bad Boys Girl 4" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marianna Klimas
25 kwietnia

Tak bardzo tęskniłam za tą historią i bohaterami! Nareszcie się doczekałam czwartej części :-) I powiem wam, że jestem nią zachwycona! Powiem więcej: jest to moim zdaniem najlepsza część z całej serii. Dość cienka, bo liczy sobie niecałe trzysta stron, ale jest naprawdę genialna. Myślę, że jest to taka historia, do której będzie chciało się wracać po jakimś czasie. W gorszych chwilach ta opowieść może nieść pewne pocieszenie. Jeśli jeszcze nie znacie tej zakręconej pary, to koniecznie musicie ją poznać. Bad Boy's Girl to jedna z lepszych serii młodzieżowych i tym samym jedna z moich ulubionych serii, o czym wspomniałam też na samym początku. Pełno tu powtórzeń, ale to tylko dlatego, że akurat ten tom wzbudził we mnie aż tyle emocji. Chyba nie muszę też wspominać o tym, że czyta się go bardzo szybko? Tak naprawdę lektura wystarcza na jeden wieczór. Koniecznie sprawdźcie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę