Sekrety księcia Winterbourne’a

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gabriel Pearce, książę Winterbourne, staje na czele sekretnej organizacji chroniącej króla i księcia regenta. Związany tajemnicą, musi często ukrywać prawdziwe motywy postępowania. Nikomu nie ufa, okłamuje nawet ukochaną żonę Olivię. To dlatego ich początkowo szczęśliwe małżeństwo powoli zamienia się w związek, w którym każdy partner prowadzi własne życie. Niespodziewanie Olivia proponuje chwilowe zawieszenie broni, niestety w najmniej odpowiednim momencie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 września 2019
Laurie Benson "Sekrety księcia Winterbourne’a" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Secret Lives of the Ton»
An Uncommon Duke
An Unsuitable Duchess
An Unexpected Countess
-5%
Sylwia Kanarek
17 sierpnia 2020

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką, nie spodziewałam się, że połknę ją na raz i to z takim zainteresowaniem! Poznajemy tutaj Gabriela Pearce'a, księcia Winterbourne, który jest tajnym agentem w organizacji chroniącej króla. Swoją działalność ukrywa nawet przed swoją żoną, przez co para stopniowo oddala się od siebie. Oczywiście wątek romansu jest przeważający w książce, jednak bardzo podobał mi się też motyw kryminalny, który autentycznie mnie zmylił. Świetnie spędziłam czas przy tej lekturze, były i momenty wzruszenia i zaskoczenia, wszystko wyważone i dobrze przemyślane. Ciężko było mi oderwać się od czytania, bardzo wciąga, chce się poznać koniec opowieści. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę