Olejki Eteryczne

Tekst
Dla Twojego Zdrowia I Urody
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Książka ta prezentuje: 1. Właściwości lecznicze olejków eterycznych i sposób, w jaki mogą pomóc 2. Właściwości kosmetyczne 3. Przepisy na kosmetyki domowej roboty z olejkami eterycznymi.

Olejki eteryczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kosmetologii. Za pomocą olejków roślinnych/owocowych można rozwiązać szereg problemów dermatologicznych. Różnorodne procedury kosmetologiczne są przeprowadzane z wykorzystaniem olejków eterycznych, ponieważ mają one właściwości bakteriobójcze i wpływają na stan skóry, włosów i paznokci. Skóra z biegiem czasu potrzebuje więcej nawilżenia i odżywiania. A także ochrony przed słońcem, wiatrem, mrozem. Lepiej przy pielęgnacji skóry twarzy i ciała przestawiać się stopniowo na naturalne olejki eteryczne, które jednocześnie mogą być przydatne w profilaktyce różnych schorzeń.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
16 maja 2019
Rozmiar:
80 str. 47 ilustracji
ISBN:
9788873044741
Tłumacz:
Klys Anna
Prawa autorskie:
Tektime S.r.l.s.
Spis treści
Lyudmila Ananieva "Olejki Eteryczne" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Zdzisława Franc

Bardzo lubię wszelkie tematy związane z naturopatią czy aromaterapią. Olejki eteryczne staram się pozyskiwać sama, jest to moja pasja, dlatego z dużym entuzjazmem podeszłam do kolejnej książki z nimi związanej i chętnie nauczyłam się nowych rzeczy. Olejki można wykorzystywać nie tylko w kosmetyce i dermatologii, ze względu na ich dobroczynne właściwości i bakteriobójcze cechy. Książka Pani Lyudmily Ananievej dostarczyła mi wielu nowych ciekawych informacji na ten temat, olejki eteryczne to wspaniałe specyfiki, warto wykorzystywać je w codziennej pielęgnacji oraz leczeniu różnych schorzeń. Dowiedziałam się także o nowych recepturach do pozyskania lejków i inspiracjach do ich wykorzystania. Pasjonatom polecam gorąco.

Оставьте отзыв