Stara Flota. Tom 5. WyzwanieTekst

Autor:Nick Webb
Z serii: Stara Flota #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie
Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,69  50,15 
Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie
Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,90 
Szczegóły
Opis książki

Mgła wojny przesłania wszystko. Wrogowie czyhają w ciemności, czają się w sercu floty, która przysięgła bronić Zjednoczonej Ziemi. Wszędzie tylko spiski i morderstwa, a w tle… czekają siły inwazyjne obcych. Szczątki okrętu Golgotów zostały pogrzebane głęboko pod powierzchnią największego księżyca Saturna. Masa Tytana powoli, lecz nieuchronnie wzrasta. Dolmasi, podczas drugiej wojny z Rojem sojusznicy Zjednoczonej Ziemi, atakują ludzi bez powodu. A tymczasem admirał Shelby Proctor stara się znaleźć odpowiedź na najbardziej palące pytania: Jak szczątki „Wiktorii”, jednostki Starej Floty, znalazły się wewnątrz tajemniczego okrętu Golgotów? I czy na pewno to kapitan Tim Granger przesłał wiadomość: „Shelby, oni nadchodzą”? I czy „oni” to Rój? Jeżeli tak, niechaj Bóg ma Ziemian w opiece…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
  • Rozmiar: 320 str. 6 ilustracji
Nick Webb "Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,90 
Książka należy do serii
«Stara Flota»
Stara Flota. Tom 1. Konstytucja
Stara Flota. Tom 4. Niepodległość
Stara Flota. Tom 6. Wolność
-5%
Budzisław Klepacki
07 września 2020

Piąty tom fenomenalnej serii science-fiction Nicka Webba – Stara Flota. Fabuła przenosi czytelnika do dalekiej przyszłości, gdzie nic już nie wygląda tak jak dzisiaj. Marzenia ludzkości o eksploracji odległych galaktyk są w pełni osiągalne, niosą jednak ze sobą różne konsekwencje. Piąty tom stanowi bezpośrednią kontynuacje poprzedniego, dlatego polecam czytać raczej po kolei. Autor jak zwykle przedstawia nam nieprzewidywalną fabułę i niebanalnych bohaterów, oraz mnóstwo wątków pobocznych, które świetnie dopełniają główny motyw fabularny. Rewelacyjna zabawa i prawdziwa przyjemność z czytania. Fani fantasy i science-fiction na pewno tę serię znają, a jeśli nie to gorąco zachęcam do zapoznania się, bo naprawdę warto.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę