Pierwszy RógTekst

Tajemnica Askiru – tom 1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wszystko ma swój początek w zasypanej śniegiem gospodzie w górach dalekiej Północy. Stary wojownik Havald, zmęczony życiem i wieczną walką, tajemnicza czarodziejka Leandra, niebezpieczny przywódca bandy łupieżców i mroczna elfka o szczególnych upodobaniach seksualnych. Każde szuka czegoś innego. Każde podąża w inną stronę. Kim są naprawdę? Dokąd zmierzają?


Żadne z nich nie wie, że głęboko pod gospodą krzyżują się prastare linie mocy. Kiedy siarczysty mróz i burza śnieżna odcinają podróżnych od świata, wybucha panika: krwawy mord wskazuje na to, że w pobliżu czai się bestia. Czy Havald i Leandra mogą komuś zaufać? Trop prowadzi do legendarnego królestwa Askiru…


Intensywna, gęsta atmosfera, znakomite dialogi i fenomenalnie wykreowani bohaterowie to tylko przedsmak monumentalnego eposu o walce z przepotężnym Imperium Thalaku.


„Pierwszy Róg“ rozpoczyna cykl fantasy, który porwał kilkusettysięczną rzeszę czytelników na całym świecie. Tajemnicza, magiczna przygoda wciąga już od pierwszych stron.


"Bez upiększeń, prosto z mostu, mocne, mroczne i… rewelacyjne!"

Hans Schuhmacher


"Bardziej wciągającej i porywającej nie ma."

phantastik-couch

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-62577-69-9
  • Tłumacz: Agnieszka Hofmann
  • Redaktor: Anna Płaskoń-Sokołowska
  • Wydawca: Initium
  • Spis treści
Richard Schwartz "Pierwszy Róg" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Tajemnica Askiru»
Pierwszy Róg
Drugi Legion
Oko Pustyni
-5%
Iwa Napieralska
22 kwietnia 2020

Odcięta od świata z powodu śnieżycy stara chata staje się schronieniem grupy podróżników. Jednak znaleziona przez nich gospoda, która miała ich ochronić przeradza się w dom strachu, po niespodziewanym morderstwie. Lektura zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, charyzmatyczni, tajemniczy bohaterowie, którzy razem tworzą niezłą mieszankę. Również świat przedstawiony jest daleki od realnego. Książka trzyma w napięciu i intryguje, z każdą stroną rozkręca się coraz bardziej aby na końcu wbić czytelnika w fotel. Jak dla mnie – mega.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę