3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej, prezentująca techniki wywierania wpływu, skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych, którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją. Książka skierowana jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i ekonomistów, nauczycieli i wychowawców. Służyć może wiedzą i pomocą zarówno tym, którzy chcą wpływać na innych, jak i tym, którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 listopada 2019
  • ISBN: 9788374894081
  • Tłumacz: Bogdan Wojciszke
  • Wydawca: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
  • Spis treści
Robert B. Cialdini "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marianna Pisula
18 marca 2020

Świetna pozycja dla miłośników psychologii. społecznej Kilka metod wywierania wpływu na ludzi przedstawionych w książce aż proszą się o wypróbowanie w praktyce. Jednak ciekawsza była dla mnie perspektywa osoby, która może zostać zmanipulowana w ten sposób. Autor podał sporo przykładów z życia codziennego. Dobrze jest się uświadomić ciekawą lekturą.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę