3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Przyjaźń, romans, ślub?

Tekst
Z serii: Medical
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pielęgniarka Kami Clark pracuje na oddziale ratunkowym. Z powodu doświadczeń matki nie ma ochoty się z nikim wiązać. Dlatego nie zgadza się wziąć udziału w licytowaniu randki z przystojnym doktorem Gabe’em Nelsonem, zorganizowanej podczas gali charytatywnej na rzecz szpitala. Gabe ma opinię podrywacza, zmienia kobiety jak rękawiczki. Kami nie chce być jego kolejną przelotną miłostką. Co więcej, chce chronić ich przyjaźń, po co więc ryzykować? Gabe jednak uparcie zabiega o jej względy, utrzymując, że mogliby stworzyć wyjątkowy związek...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 września 2019
Janice Lynn "Przyjaźń, romans, ślub?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Mirosława Moskal
09 czerwca 2020

Książkę «Przyjaźń, romans, ślub?» napisaną przez Panią Janice Lynn poleciła mi moja siostra. Króciutka lektura, którą przeczytałam w dosłownie kilka godzin, okazała się świetną odskocznią od codzienności i zapewniła mi relaks, którego potrzebowałam. Poznajemy tutaj pielęgniarkę Kami Clark, która unika mężczyzn jak ognia, ze względu na doświadczenia związane ze związkami jej mamy. Szpital, w którym pracuje Kami postanawia wystawić bal charytatywny, podczas którego do wygrania jest randka z pewnym lekarzem o opinii podrywacza. Pracownicy szpitala starają się nakłonić dziewczynę do wzięcia udziału w licytacji, jednak ta za nic nie chce przystać na ten pomysł. Okazuje się jednak, że dla przystojnego Gabe'a nieuległa Kami stanowi prawdziwe wyzwanie i coś czego nigdy dotąd nie czuł. Książkę mogę z czystym sumieniem polecić osobom szukającym lekkiej i przyjemnej opowieści miłosnej, do przeczytania na raz. Oryginalna fabuła, a bohaterowie dają się lubić. Ja miło spędziłam czas z Gabe'm i Kami.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę