Asystentka doskonała

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Chantelle Shaw za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona, że jej szef, producent luksusowych jachtów, Alekos Gionakis, ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować, lecz obok ponętnej kobiety, świadomej swojej urody, nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go, z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej, i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł, co zrobić, by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
Chantelle Shaw "Asystentka doskonała" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Francuski flirt
Wojna kochanków
Noc na zamku w Monte Cleure
-5%
Natasza Gorzynska
28 czerwca 2020

"Asystentka doskonała" autorstwa Chantelle Shaw to wciągający romans o dość sztampowej, ale oryginalnie rozbudowanej i poprowadzonej fabule. Przystojny biznesmen, milioner nie może odlepić wzroku od swojej sekretarki, która po wakacjach na Riwierze Francuskiej wróciła kompletnie odmieniona. Wcześniej szara myszka, dziś seks-bomba, Alekos Gionakis nie może pogodzić się ze swoją wcześniejszą ignorancją wobec urody Sary i jest zazdrosny, że z kimś się spotykała. Będzie próbował mieć ją wyłącznie dla siebie. Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, poza głównym wątkiem relacji są też tajemnice i tragedie. Dodatkowo niezwykle zabawne dialogi, naprawdę można się uśmiać. Gorąco polecam przeczytać, nie pożałujecie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę