Mężczyzna, który gonił swój cieńTekst

Z serii: Millennium #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Mężczyzna, który gonił swój cień
Mężczyzna, który gonił swój cień
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,98 55,98
Mężczyzna, który gonił swój cień
Mężczyzna, który gonił swój cień
Mężczyzna, który gonił swój cień
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,99
Szczegóły
Opis książki

Lisbeth Salander, dziewczyna, która igrała z ogniem, nigdy w pełni nie odkryła, kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach, Lisbeth czuje, że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie, która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam, gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Mężczyzna, który gonił swój cień, piąta książka w serii Millennium, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788380153851
  • Tłumacz: Maciej Muszalski
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
David Lagercrantz "Mężczyzna, który gonił swój cień" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Mężczyzna, który gonił swój cień
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,99
Książka należy do serii
«Millennium»
Co nas nie zabije
Mężczyzna, który gonił swój cień
Ta, która musi umrzeć
-5%

Kolejna część Millennium wciągnęła mnie bez reszty. Przeczytałem dosłownie jednym tchem. W przypadku thrillerów ciężko jest opowiedzieć o książce tak, by nie zdradzać fabuły. W ręce Lisbeth trafiają dokumenty, które sprawiają, że odżywają stare wątki, a Salander staje się bardzo aktywna. Będzie też miała wiele okazji, by pokazać, jaka jest nietuzinkowa i odważna, a i udowodnić, że MacGyver przy niej to amator. Wydarzenia nabierają tempa z każdą przeczytaną stroną. Robi się niebezpiecznie, bo odkrywane są fakty i wydarzenia, które mogą zachwiać niejednym autorytetem czy posadą. Naprawdę dobrze skonstruowany i napisany thriller. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę