Ta dziewczynaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ta dziewczyna
Ta dziewczyna
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64,80  51,84 
Ta dziewczyna
Ta dziewczyna
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,83 
Szczegóły
Opis książki

Wciągający, pełen intryg thriller psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa.


Dziewczyna, chłopak oraz jego matka – układ, który wszyscy dobrze znamy. Ale…


Laura ma wszystko. Karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną i dwudziestotrzyletniego syna Daniela, dobrze wychowanego, przystojnego i zdolnego. Daniel poznaje Cherry. Dziewczyna jest piękna, bystra i… marzy o statusie Laury. Cherry chciałaby, żeby nowa rodzina przyjęła ją z otwartymi ramionami, ale Laura podejrzewa, że dziewczyna coś ukrywa. Zazdrosna matka wymyśla więc okrutne kłamstwo, które odmienia życie wszystkich…


Michelle Frances ukończyła szkołę filmową w Bournemouth, jest też absolwentką American Film Institute w Los Angeles. Po powrocie do Londynu pracowała dla telewizji BBC jako scenarzystka I producentka. Ta dziewczyna jest jej debiutem literackim.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Michelle Frances "Ta dziewczyna" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ta dziewczyna
Audiobook
Czyta Ewa Abart
34,90  25,83 
Michalina Antkowiak
18 czerwca 2020

"Ta dziewczyna" zaciekawiła mnie po przeczytaniu recenzji. Nigdy wcześniej nie słyszałam o Michelle Frances, a wydawać by się mogło, że jest ona dosyć popularna autorką. Dlatego też postanowiłam przyjrzeć się jej twórczości. Z wielką przyjemnością przemierzałam kolejne strony książki. Akcja toczy się statecznie, ale bynajmniej nie nudzi, wprowadza czytelnika w odpowiedni klimat i rozpędza się powoli. Moim zdaniem najmocniejszą stroną powieści są bohaterowie, którzy zmieniają się na naszych oczach wraz z postępem fabuły. Autorka porusza też istotne tematy jak oszustwo czy zawiłość relacji damsko-męskich, co dodaje książce autentyczności. Czyta się doskonale i bardzo szybko. Mogę z czystym sercem polecić dalej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę