3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów

Tekst
Z serii: Felix Net i Nika #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gdzie trafiamy, gdy zasypiamy? Zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz się tego dowiedzieć? Czy starczy ci odwagi, aby razem z Felixem, Netem i Niką rozwiązać zagadkę ogarniającej Warszawę epidemii senności, odkryć kim jest śledząca bohaterów postać w płaszczu i dokąd zmierza czarna karoca? Nie obawiaj się – senna rzeczywistość polskiego gimnazjum przyprawi cię nie tylko o dreszczyk strachu, ale też rozbawi. Kto kogo kocha, kto oszukuje i czym u diabła jest ta bekonia?

Bądź pewien – nie zaśniesz, dopóki nie skończysz czytać «Pałacu Snów».

Nominacja do Książki Roku 2007 Polskiej Sekcji IBBY!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Felix Net i Nika»
Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów
Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie
Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy
-5%
Milena Wolanska
23 grudnia 2020

To jest chyba moja ulubiona część z tej serii. Kolejny tom, tym razem trzeci, cyklu «Felix Net i Nika», o przygodach trójki warszawskich gimnazjalistów. Tym razem bohaterowie rozwiązują zagadkę dziwnych koszmarów sennych, męczących najpierw Nikę, a potem już mieszkańców całej Warszawy. Autor po raz kolejny wykazał się niesamowitą wyobraźnią oraz talentem do kreowania oryginalnej fabuły. Dynamiczna akcja, znani i świetni bohaterowie, zagadka do rozwiązania oraz dużo dobrego humoru. Gorąco polecam całą serię, gwarantuję, że nie będzie was nudzić:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę