Tylko niewinni

Tekst
Z serii: Tom Douglas #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kobiety rzadko zabijają z zimną krwią.

Kiedy znany filantrop zostaje znaleziony martwy, nikt nie ma wątpliwości, że mordercą jest kobieta. Precyzja, z jaką wszystko zostało zaplanowane wskazuje, że nie było w tym ani pasji, ani przypadku.

To była egzekucja.

Ofiara była powszechnie szanowana za charytatywną pracę i pomoc przemycanym z Europy Środkowej prostytutkom. Kiedy jedna z nich znika, detektyw Tom Douglas jest przekonany, że obie sprawy się ze sobą łączą. Śledztwo jednak nie przynosi żadnych rezultatów, a presja środowiska jest coraz silniejsza. Dopiero kiedy na jaw wychodzi przerażający sekret, detektyw uświadamia sobie, że to coś więcej niż zwykła sprawa morderstwa.

Niezależnie od zakończenia, musi zmierzyć się z trudnym dylematem. Czy ukarać winnego, czy chronić niewinnych.

Pierwsza część bestsellerowej serii z Tomem Douglasem.

Ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Rachel Abbott "Tylko niewinni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Tom Douglas»
Idealne kłamstwo
Zamknij drzwi
Odwróć wzrok
-5%
Ignacy Gasior
23 grudnia 2019

Inspektor Tom Douglas po raz pierwszy w serii Rachel Abbott. Książka z początku wydała mi się mocno zagmatwana, jednak ostatecznie wszystko zamyka się klamrą spójności. Historia jest wciągająca i trzymająca w napięciu. Dla mnie to klasyczny brytyjski kryminał, nie było to także moje pierwsze spotkanie z autorką i jestem pewny, że nie ostatnie. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę