Idealne kłamstwo

Tekst
Z serii: Tom Douglas #8
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wczoraj Scott był martwy. Dzisiaj wrócił.

Ale Anna nie wierzy w duchy.

Scott był chłopakiem Anny. Kochała go, ale on zrujnował jej życie. Kiedy umarł, powinna poczuć wolność, jednak dzisiaj, czternaście lat później – Scott przez radio grozi, że ujawni jej mroczny sekret.

Anna popełniła jeden błąd i teraz przyjdzie jej za niego słono zapłacić. Scott jest jedyną osobą, która zna prawdę, ale jakim cudem żyje?

Wkrótce odpowiedzi będzie szukał Tom Douglas. Jednak Anna ucieka w panice: przed mężczyzną, którego kochała, przed mężczyzną, którego śmierć widziała na własne oczy; przed mężczyzną, który powrócił do żywych.

I ma tylko tydzień, by go znaleźć i zatrzymać.

„Niekwestionowana królowa thrillerów psychologicznych” – Fabulous Magazine

„Mroczny, ekstremalnie wciągający, znakomicie skonstruowany thriller psychologiczny” – The Times

„To oczywiste, dlaczego czytelnicy sięgają po kolejne thrillery tej autorki” – The Observer

Ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 października 2019
Rachel Abbott "Idealne kłamstwo" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Tom Douglas»
Idealne kłamstwo
Zamknij drzwi
Odwróć wzrok
-5%
Mariola Zyla
11 czerwca 2020

Od kiedy przeczytałam rewelacyjną lekturę „Zabij mnie znów” Pani Rachel Abbott nieustannie plasuje się w czołówce moich ulubionych pisarzy kryminałów. Ósmy tom serii Mroczna strona trzyma poziom i nie daje czytelnikowi się znudzić. Jak zwykle u autorki, tak i tym razem dostałam wspaniałą dawkę emocji, trzymającą w napięciu historię, która nie dawała mi się oderwać od czytania i liczne zwroty akcji, które uwielbiam. Autorka doskonale wie jak zainteresować czytelnika i zmylić go poszlakami, które łatwo zignorować. Przeczytałam ją w kilka wieczorów, a zakończenie sprawiło, że nie mogłam zasnąć dłużej niż zwykle. Na pewno znowu sięgnę po książkę Rachel Abbott, jej styl bardzo do mnie przemawia, a pomysły na intrygi nieustannie mnie zaskakują. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę