Stary człowiek i morze Ernesta Hemingwaya. Streszczenie, analiza, interpretacja

PDF
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-7898-418-4
  • Całkowity rozmiar: 6 MB
  • Całkowity liczba stron: 52
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Literat
praca zbiorowa "Stary człowiek i morze Ernesta Hemingwaya. Streszczenie, analiza, interpretacja" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Paweł Bosak
21 grudnia 2020

Nie ukrywam, że zmierzenie się ze «Starym człowiekiem i morzem» Ernesta Hemingwaya było dla mnie sporym wyzwaniem. Niewiele zrozumiałem po lekturze, a ciężki język dodatkowo utrudniał mi zrozumienie przeslania książki. Nieczęsto sięgam po opracowania, jednak w tym konkretnym przypadku uznałem, że to konieczne. Z pomocą przyszło mi wydanie opracowania wydawnictwa Literat, które dało mi poznać nie tylko dokładną analizę utworu, ale także charakterystykę bohaterów i omówienie wielu pojęć zawartych w utworze. Utwór Hemingweya ma głębokie przesłanie, które ciężko było mi dostrzec na pierwszy rzut oka, dlatego cieszę się, że po dodatkowej lekturze opracowania zrozumiałem z niego więcej. Polecam takim zbłąkanym duszom jak ja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę