Słodki drańAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza kiedy jesteś w kiepskim humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną trasą w perspektywie miała jeszcze wiele godzin dalszej jazdy. Uciekała przed swoją przeszłością, chciała ukoić złamane serce i rozpocząć nowe życie w Kalifornii. Chance, zarozumiały przystojniak z Australii, wkurzył ją od pierwszego wejrzenia. Był niesamowicie seksowny, ale do przesady arogancki. Dziewczyna przestałaby o nim myśleć pięć minut po odjechaniu ze stacji, gdyby nie problem z kołem, którego sama nie była w stanie zmienić. Również Chance nie mógł wyruszyć w dalszą podróż - nie umiał poradzić sobie z awarią motocykla. Chcąc nie chcąc, dalej pojechali razem.
Wkrótce Aubrey z zaskoczeniem odkrywa w tym pewnym siebie zarozumialcu najlepszego kompana podróży, jakiego mogłaby sobie wymarzyć. A i Chance wygląda na faceta, który również czuje do dziewczyny coś więcej. Wyprawa wydłuża się do kilku dziwnych, ale cudownych dni. Jest zabawnie, miło, a napięcie między nimi rośnie. Audrey coraz bardziej zakochuje się w przystojnym Australijczyku i wszystko zdaje się zmierzać do szczęśliwego końca, gdy któregoś dnia, zupełnie nieoczekiwanie, Chance znika bez pożegnania...
To opowieść o zabawnych przypadkach, namiętności i pożądaniu, ale również o trudnych wyborach, cierpliwości i przyjaźni. O rozterkach, smutku i tęsknocie za ukochaną osobą. Ta historia pełna jest zaskakujących zwrotów akcji, uśmiechów, łez i radości. Od kart tej książki nie oderwiesz się aż do ostatniego zdania!


Po prostu zniknął... Tego się nie robi takiej dziewczynie!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 14 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-283-7686-1
  • Lektor: Hanka Tyszkiewicz
  • Wydawca: Editio
Vi Keeland "Słodki drań" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Genowefa Zawistowska
27 stycznia

"Słodki drań" to zabawna historia o dwójce ludzi, którzy bardzo chcą być razem, ale napotykają na różne przeszkody. Książki tych autorek uwielbiam za poczucie humoru i pozytywną energię, jaka bije z ich historii! Uśmiałam się bardzo, czytając o perypetiach Słodkiego Drania i Księżniczki. Nie brakowało emocji, wzruszeń, namiętności i rewelacyjnego humoru. Polubiłam postać Aubrey, uważam, że jest ona ciekawie wykreowaną postacią, a fabuła wciąga na całego.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę