CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.Tekst

Trudne początki zmian
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.
CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 42,80  34,24 
CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.
CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.
Audiobook
22,90  16,95 
Szczegóły
Opis książki

Gdy na początku sierpnia 2009 roku Piotr musiał zrezygnować z pracy, jeszcze nie zdawał sobie sprawy z problemów, jakie go czekają. Początkowo nie bał się bezrobocia, bo otrzymał sporą odprawę. Jednak już cztery miesiące później znalazł się w ciężkiej sytuacji, gdy jedynym wyjściem było zaciągnięcie pożyczki.

To była pętla na szyję: miał kilka kredytów (w tym jeden na dom), długi u rodziny, brakowało mu pieniędzy na opłaty i życie, zalegał ze spłatami i kolejna pożyczka jeszcze bardziej by go pogrążyła. Ale co miał zrobić? Kiedy wybrał się do biura kredytowego, czekała go niemiła niespodzianka… Doradca finansowy nie chciał pożyczyć mu pieniędzy! Dlaczego? O tym właśnie jest ta historia…

„Zagrożenie utratą dochodów to największe ryzyko, jakie jest przed Tobą w związku z sytuacją finansową, w jakiej się znajdujesz. Ono istnieje i jest poważne z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że sytuacje obiektywne, w jakich można stracić źródło utrzymania, są realne i wcale nierzadkie. I po drugie, ponieważ mając świadomość, że coś jest nie tak w Twoich finansach, zaczynasz obawiać się utraty źródła dochodów, a to sprzyja stwarzaniu sytuacji, jakich się obawiasz” – Autor

Jeżeli chcesz wejść teraz na nową drogę swojego życia, w której pieniądze nie będą przeszkodą, lecz pomocą w realizacji Twoich celów i pragnień – wypróbuj porady zawarte w książce „Czwarta droga”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Paweł Nowak "CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym." — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
CZWARTA DROGA. Przełom w budżecie domowym.
Audiobook
22,90  16,95 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę