SpowiednikTekst

Z serii: Berserk [P. Majka] #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wyobraź sobie, że przez dziewięć lat siedziałeś w więzieniu i niemal każdego dnia wyobrażałeś sobie w jaki sposób zabijesz swoją żonę. A w dniu, w którym wychodzisz na wolność, na świat spada największa katastrofa w dziejach. Tracisz świadomość. Gdy ją odzyskujesz, stoisz pośród zgliszczy i trupów. Masz krew na rękach i na zębach. Masz ją na podeszwach butów, zlepia ci włosy, drażni pod rozrośniętymi paznokciami.

Co się stało? Kim teraz będziesz? Dlaczego pragnienie mordu cię nie opuszcza?

Świat tonie w stosach trupów. A ty zadajesz sobie bez końca jedno pytanie – kogo jeszcze musisz zabić?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 lipca 2019
Paweł Majka "Spowiednik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Fabian Salomon
26 lipca 2020

"Spowiednik" to drugi tom fantastycznego cyklu Berserk Macieja Majki, który utrzymuje świetny poziom poprzedniej części. Nie jest jednak jej bezpośrednią kontynuacją i dlatego można czytać ją w oderwaniu od pierwszej. Nowi bohaterowie, nowe otoczenie, ale akcja dalej pędzi tak samo. Bardzo lubię głównego bohatera Marka, którego udało mi się przejrzeć już pod koniec pierwszego tomu, uważam, że postać ta jest fajnie przemyślana i pasuje do przedstawionego świata. Fabuła trzyma w napięciu do samego końca, czyta się błyskawicznie i z wielkim zaangażowaniem. Książka na pewno spodoba się fanom fantasy, science-fiction i miłośnikom rzeczywistości post-apokaliptycznych. Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny tom! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę