SitwaTekst

Z serii: Karuzela #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Sitwa
Audiobook
Czyta Daria Brudnias, Michał Mikołajczak
Szczegóły
Opis książki

"Sitwa" Pauliny Świst to kolejny mocny tytuł w dorobku najgłośniejszej polskiej debiutantki ostatnich lat. Po bestsellerowej "Karuzeli" przyszedł czas na kolejną odsłonę cyklu, w którym w grę wchodzą już nie tylko przekręty finansowe i wielka namiętność, ale też przemyt złota i afera kościelna.


Funkcjonariusz CBŚ Michał Grosicki zostaje skierowany na Śląsk. Tak dobrze udaje mu się wtopić w przestępcze środowisko, że zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. To dopiero początek nowego spisku, w który zamieszani są dobrze znani bohaterowie "Karuzeli" – Orzeł i Olka. Wszystko wskazuje na to, że historia finansowych przekrętów wcale nie skończyła się wraz z ich ucieczką z kraju...


Lektura "Sitwy" to prawdziwa jazda bez trzymanki. Afera goni aferę, stawka bezustannie rośnie, a wszystko, rzecz jasna, w atmosferze rozpalonych namiętności. Paulina Świst jak nikt inny łączy brawurową sensację ze śmiałą erotyką i tajemnicami adwokackiego świata. Specjalizująca się w prawie karnym autorka zna na wylot ciemne strony systemu karnego w Polsce. Na bazie własnych doświadczeń tworzy kolejną kryminalną historię, która spokojnie mogłaby wydarzyć się naprawdę. Zresztą, kto wie, czy się nie wydarzyła…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 listopada 2019
Paulina Świst "Sitwa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Sitwa
Niedostępna w sklepie
Czyta Daria Brudnias, Michał Mikołajczak
Książka należy do serii
«Karuzela»
Karuzela
Sitwa
Przekręt
-5%
Zdzisława Stopa
23 grudnia 2019

Styl Pani Pauliny Świst to dokładnie moja bajka. Już «Karuzela» zdobyła świetne recenzje i również na mnie zrobiła duże wrażenie, lecz okazuje się, że autorka nie spoczęła na laurach. Książka odrywa od rzeczywistości, dla mnie to już pewne, że kolejną książkę autorki także pochłonę w kilka godzin. 10/10!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę