Przekręt

Tekst
Z serii: Karuzela #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Tekst
Przekręt
E-book
31,90  23,29 
Szczegóły
Przekręt
Audiobook
Czyta Daria Brudnias, Michał Mikołajczak
Szczegóły
Opis książki

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić...  „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną”, czyli świadkiem koronnym. Problem w tym, że „Orzeł” nie bardzo ma na o ochotę. Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
Paulina Świst "Przekręt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Przekręt
Niedostępna w sklepie
Czyta Daria Brudnias, Michał Mikołajczak
Książka należy do serii
«Karuzela»
Karuzela
Sitwa
Przekręt
-5%
Natasza Klecha
14 września 2020

Od niedawna czytam książki Pani Pauliny Świst. «Przekręt» to już trzeci tom fenomenalnego cyklu Karuzela. Z przyjemnością wróciłam do serii, gdy tylko zobaczyłam kolejną część. Uwielbiam styl autorki, jej pomysłowość i to z jaką lekkością utrzymuje moje zainteresowanie przy każdej kolejnej książce. Szybko polubiłam nowych bohaterów, ale cieszę się, że autorka nie zrezygnowała zupełnie z tych już znajomych z poprzednich części. Zaskakująco prędko wkręciłam się też w fabułę. Mam nadzieję, że jednak będzie kontynuacja:) Polecam gorąco, świetna seria!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę