Patolodzy

Tekst
Panie doktorze, czy to rak?
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Patolodzy
Patolodzy
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Patolodzy
Audiobook
Czyta Magdalena Schejbal
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Czy gdzieś w twoim ciele mogą kryć się pozostałości twojego brata bliźniaka? Dlaczego londyńscy kominiarze zaskakująco często cierpieli na raka moszny? I czy to możliwe, żeby guz podwoił się w ciągu zaledwie doby?

Szokujące, obrzydliwe, zabawne, fascynujące… Nowotwory i inne choroby kryją wiele tajemnic. Autorka popularnego bloga Patolodzy na klatce przeprowadzi cię przez twój świat wewnętrzny, zaczynając od różowo-fioletowych maziajów na szkiełku pod mikroskopem, a kończąc na stole sekcyjnym w prosektorium. W tej książce opowiada o wszystkim, co zwykłych ludzi przyprawia o ból głowy. Dosłownie.

Nie znacie nas, my jednak niejednokrotnie znamy was lepiej niż wasi bliscy. W końcu liczy się wnętrze, a mało kto bada je dogłębniej niż patolodzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
Paulina Łopatniuk "Patolodzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Patolodzy
Audiobook
Czyta Magdalena Schejbal
39,90 
Laura Dawidowska
03 lutego 2020

Śledzę bloga Pani Pauliny Łopatniuk, więc książka była dla mnie must have. Absolutnie się nie zawiodłam! Fascynująca książka! W sposób bardzo przystępny, nawet dla laika, książka przedstawia zawiłości histopatologii. Dopełnieniem są ciekawe fotografie. Uważam, że jest to książka godna uwagi każdego czytelnika, również tego który nigdy wcześniej nie interesował się tematyką medyczną, a może i w szczególności takiego. Rozdziały są krótkie więc czyta się bardzo szybko. Ja polecam w 100%.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę