ZatokaAudio

Grom na wodach Zatoki Perskiej
Autor:Naval
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zatoka
Zatoka
E-book
29 
Szczegóły
Opis książki

Gdy świat wstrzymał oddech…

Transmisje na żywo we wszystkich krajach świata, miliardy telewidzów, szok i niedowierzanie komentatorów. Kiedy dwa samoloty uderzały w nowojorskie wieże World Trade Centre, chyba wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz świat nieodwracalnie się zmienił.

Najszybciej do nieuchronnej wojny na Bliskim Wschodzie przygotowani byli polscy operatorzy z jednostki GROM. Wyczerpujący trening rozpoczęli jeszcze w Polsce: skoki z tankowca we wzburzone fale Bałtyku, zdobywanie platformy wiertniczej, trening abordażu – to wszystko miało ich przygotować do wyzwań podczas operacji na wodach Zatoki Perskiej.

Ich domem na długie miesiące stanie się wielki hangar w amerykańskiej bazie Doha, codziennością kanonady na spalonej słońcem pustyni i niebezpieczne operacje na wodach Zatoki.

Dzięki ich poświęceniu, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy zasłużyli na przyjaźń i braterstwo broni żołnierzy z legendarnej jednostki NAVY SEAL.Ta misja to dowód na to, jak ciężko operatorzy GROM-u musieli walczyć o swoje miejsce w historii.

Każdy ma w życiu to, na co się odważy. Naval

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 lutego 2021
Naval "Zatoka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zatoka
E-book
29 
Eleonora Ściborska
15 marca

Zapierająca dech w piersiach, zdecydowanie godna polecenia! Ciężko było ją chociaż na chwilę odłożyć ;) Jeżeli lubicie czytać książki militarne to koniecznie musicie po tę publikacje sięgnąć. W tej części przeczytacie jak nasi specjalsi działali po za granicami naszego państwa no i znowu zobaczycie naszą wspaniałą logistykę w zderzeniu z logistyką naszego sojusznika. Mega!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę