Rosyjska księżniczkaAudio

Z serii: Dziedzictwo MS #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Rosyjska księżniczka
Tekst
Rosyjska księżniczka
E-book
24,90 
Szczegóły
Opis książki

Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz, za który najwyższą cenę zapłaci ona.


Sasza Askarowa, jedyna córka rosyjskiego mafiosa, to kobieta, z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie, teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swojego ojca.


Antonio Morinello, syn włoskiego capo, ma Saszę na celowniku. Zrobi wszystko, żeby ją zdobyć. W ramach rozejmu między rodzinami zmusza jej ojca do oddania mu córki.


Sasza nie jest jednak typem kobiety, którą można sobie przekazywać jak trofeum. Czy ślub, który połączy te dwie rodziny, położy kres wojnie między rosyjską i włoską mafią?


_____


O autorce:


Monika Skabara – mama, żona, pisarka i… funkcjonariuszka Straży Granicznej. Kiedy nie pisze, trenuje karate, słucha starego rocka i maluje obrazy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2020
  • Czas trwania: 6 godz. 07 min 11 sek.
  • ISBN: 978-83-66611-96-2
  • Lektorzy: Agnieszka Michalska, Marcin Popczyński
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Monika Skabara "Rosyjska księżniczka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Rosyjska księżniczka
E-book
24,90 
Łucja Klocko
28 października 2020

"Rosyjska księżniczka" Pani Monik Skabary to wspaniały debiut, o którym jest zdecydowanie za cicho. To historia o młodej dziewczynie i spadkobierczyni ogromnego majątku swojego ojca, który jest rosyjskim mafiosom. Pomimo wysokiego statusu dziewczyna nigdy nie zaznała luksusu pieniędzy, obce były dla niej również poczucie wolności oraz prawdziwej miłości. Sasza Askarowa wychowywana jest w szkole gdzie uczy się dyscypliny, przetrwania oraz sztuki zabijania, w bardzo brutalny sposób. Czy otrzymawszy takie wychowanie jest jeszcze szansa na normalną dorosłość? Gorąco polecam «Rosyjska księżniczkę», wspaniały romans i wciągająca powieść sensacyjna o konszachtach mafii.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora