Save me

Tekst
Z serii: Maxton Hall #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowieść o współczesnym Kopciuszku: romantyczna, bajkowa i seksowna!


Pochodzą z różnych światów, a jednak są sobie przeznaczeni.


Pieniądze, luksusy, imprezy i władza – dla Ruby Bell to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia. Odkąd dzięki stypendium może uczęszczać do elitarnego liceum Maxton Hall, robi co w jej mocy, by nie rzucać się w oczy innym uczniom.


A zwłaszcza Jamesowi Beaufortowi, nieformalnemu przywódcy szkolnej elity. Jest zbyt arogancki, zbyt bogaty, zbyt przystojny. O ile największym marzeniem Ruby są studia w Oksfordzie, on zdaje się żyć od imprezy do imprezy.


Jednak pewnego dnia Ruby poznaje starannie skrywaną tajemnicę; dowiaduje się o czymś, co zniszczyłoby reputacje rodziny Jamesa, gdyby ta informacja trafiła do opinii publicznej. I nagle James nie może jej dłużej nie zauważać. I choć Ruby nigdy nie chciała należeć do jego świata, ani James, ani jej uczucia nie zostawiają jej żadnego wyboru.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Mona Kasten "Save me" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Maxton Hall»
Save me
Save you
Save us
-5%
Stanisława Pirog
23 marca 2020

Bardzo dojrzały, poruszający i piękny romans. Jeden z ciekawszych jakie ostatnio miałam okazję czytać, bardzo wciąga. Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Mony Kasten i uważam je za niezwykle udane, na pewno sięgnę po inne książki autorki. Pełna emocji opowieść o rodzącym się uczuciu w szkolnych murach liceum Maxton Hall. Niesamowita historia, która mogłaby zdarzyć się naprawdę. Polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę