Mona Kasten

Mona Kasten

Mona Kasten – to współczesna niemiecka pisarka, autorka powieści miłosnych i erotycznych dla młodej publiczności. Krótkie informacje Mona Ka... Szczegóły

O autorze

Mona Kasten – to współczesna niemiecka pisarka, autorka powieści miłosnych i erotycznych dla młodej publiczności.

Krótkie informacje

Mona Kasten urodziła się w roku 1992 w Hamburgu w Niemczech. Studiowała Bibliotekoznawstwo i zarządzanie informacją, ale ostatecznie, ku wielkiej radości fanów, zajęła się twórczością literacką. Pisarka jest mężatką, uwielbia koty, kawę, spacery po lesie i pisanie nowych książek. Czas wolny Mona spędza za czytaniem.

Szerokiej publiczności Kasten stała się znana po wydaniu powieści «Uratuj mnie». Utwór ten zapoczątkował cykl «Maxton Hall». Romantyczna trylogia Mony Kasten, która obejmuje dziś dwie kolejne książki: «Uratuj mnie» (Save your) i «Uratuj nas» (Save us). W Rosji nakład pierwszej powieści został wyprzedany w ciągu pięciu dni.

Bohaterką serii – to Ruby, młoda dziewczyna, która studiuje w prestiżowej angielskiej prywatnej szkole Maxton Hall. Wcale nie jest bogata i wyróżnia się na tle kolegów z klasy. Jednak to Ruby ma ekscytującą historię miłosną, której przebieg czytelnicy będą postrzegać przez trzy powieści.

Mona Kasten po mistrzowsku ujawnia postacie, wydaje się, że są prawdziwymi ludźmi, przyjaciółmi, o których naprawdę się martwisz. Pisarka bawi się uczuciami fanów, zmuszając bohaterów do przezwyciężenia trudności na drodze do szczęścia, a następnie zachwycając fanów delikatnymi i romantycznymi scenami. Nie można oderwać się od czytania powieści Mony Kasten, jej książki najlepiej nadają się dla tych, którzy chcą odpocząć i zrelaksować się, zanurzając się w perypetiach historii miłosnej.

Podobni autorzy